تبلیغات
منتـــظران ظهــــور

منتـــظران ظهــــور
یـابن الحســـن روحـی فـــداک

به نام خدا

گاهی اوقات از خودم میپرسم که آیا من در بین " آدم ها " زندگی میکنم؟!هه!آدم.این فرزندان آدم گاهی کارهایی میکنند که شیطون عقب میکشه و فقط نگاه میکنه.شاید اون هم شرم میکنه که در کارهای زشت آدمیان دخالت کنه!چقدر یه آدم میتونه پست باشه؟!حد و مرزی برای پستی وجود داره؟!

با چشمان گرد و متعجبم که بیش از حد بزرگشون کرده ام هم نمیتونم رفتار بعضی آدمها رو ببینم!آدمهایی که بخاطر جای پارک ماشینهاشون دست به کارهای شرم آوری میزنند!!این فقط یه مثاله.خیلی کوچیک به نظر میرسه اما وقتی خوب به اون فکر میکنی به عمق فاجعه پی میبری.افرادی با تفکرات کوتاه که حتی تا جلوی پای خودشون را هم نمیبینند و گاهی چنان در گودال پستی فرو میروند که خود نیز متعجب میشوند!

این همه مقدمه چینی کردم که براتون یکی از شاهکارهای همسایه گرامی رو تعریف کنم که او هم با عرض پوزش هنوز جزء آدمیان به حساب میره!

ماشینی جلوی پارکینگ منزلشون پارک شده بود.معلوم بود صاحبش هم از روی اجبار ماشین رو اونجا گذاشته.درسته که جلوی پارکینگ خونه ست و ممکنه برای سایرین مزاحمت ایجاد کنه اما این کار حتما دلیل محکمی داشته.یکی از اهالی اون خونه وقتی دید نمیتونه ماشینش رو به داخل پارکینگ ببره با عصبانیت شروع به کم کردن باد لاستیکهای ماشین پارک شده کرد.ما به این نوع کم شدن باد لاستیک میگیم پنچری مطلق!آخه دیگه نه میتونی ماشین رو تکون بدی و نه میتونی کاری کنی!

بی انصاف سه تا چرخ ماشین رو کاملا پنچر کرد.روی در خونه هم ننوشته بود پارک = پنچری که صاحب بیچاره اون ماشین قبل از دیدن چرخ های ماشینش اون نوشته رو ببینه و آمادگی برای دیدن اون صحنه ی دردناک داشته باشه!

وقتی اشکهای خانم راننده رو پس از مشاهده ی ماشینش دیدم دلم بحالش سوخت.دلم به حال اون " آدم " هم سوخت.دلم به حالم خودم هم سوخت که در میان آدمهایی زندگی میکنم که انسانیت رو همراه با مقدار زیادی مردانگی نوش جان کرده اند!

خیلی بهتر اون خانم رو درک کردم چراکه این همسایه محترم ماشین پدر را هم دقیقا وسط تابستان و در ماه رمضان پنچر کرد!بیچاره پدرم!روزه بود و تشنه و گرمای طاقت فرسای تابستان و سه چرخ پنچر!

ای خدا این آدم ها میخواهند زمینه رو برای ظهور حضرت مهدی (عج) آماده کنند با این همه انسانیت و از خود گذشتگی؟؟؟

 
طبقه بندی: متفرقه،
[ دوشنبه 22 خرداد 1391 ] [ 06:07 ب.ظ ] [ ستاره ] [ دلتنگ مهدی (عج) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ تقدیم :
به زلال دریـــایی همه ی اشک هایی که در مشرق ها و مغرب ها
شب ها و روزها در هجــــران او بر خاک ریخته اند...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
‎کدجاوا‎

شهدای گمنام